O nas

RODZINNA PASJA I TRADYCJA

Pasieka Skowronek to rodzinna pasieka prowadzona od 2014r. przez Anetę I Grzegorza Śliwka wraz z synem Adrianem. Oprócz miodów pozyskujemy pyłek kwiatowy, pierzgę oraz propolis. Ponadto na zamówienie sprzedajemy odkłady pszczele oraz rodziny pszczele. W zeszłym roku nasza pasieka zajęła drugie miejsce w konkursie gminnym "Pasieka roku". W listopadzie 2021r. otrzymaliśmy nagrodę "Eco kryształ" na targach zdrowej żywności. Uczestniczymy w imprezach lokalnych gmin oraz na międzynarodowych targach "Eco Styl" w Bielsku Białej i w Katowicach "Eco Silesia".

100% NATURY

Miody pozyskujemy na pogórzu Beskidów w malowniczej wiosce - Starej Wsi w gminie Wilamowice, w której znajduje się pasieka. Miody pozyskane w tej okolicy ze względu na otaczające ja tereny mają niepowtarzalny smak. Atutem jest też to, że są rozlewane na zimno prosto do słoików. Pasieka jest prowadzona tradycyjnie na ulach drewnianych.

• JARMARK ŚWIĄTECZNY

Jarmark Świąteczny - organizowany przez Narodowy Instytut  Kultury I Dziedzictwa Wsi  wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolniczego  w Gminie Poczesna

• Puchar Prezydenta Miasta Bielska Białej

• STATUETKA EKO KRYSZTAŁ

W dniach 18-20.11.2022r. na hali pod Dębowcem w Bielsku Białej odbyły się międzynarodowe 10. targi EkoStyl 2022 Zdrowa Żywność, Styl Życia i Eko Rodzina oraz 2 Targi EkoCanna 2022. Na targach zdobyliśmy statuetkę Eko kryształ za miód wierzbowy oraz główną nagrodę Puchar Prezydenta Miasta Bielska Białej za promowanie lokalnych i innowacyjnych ekologicznych produktów pszczelich z własnej pasieki.

Aneta i Grzegorz Śliwka Pasieka Skowronek ze Starej Wsi z gminy Wilamowice.

 NASZE PRODUKTY